MIND CONTROL -

čo sa dá robiť?

 

 

Versklavte Gehirne, Heiner Gehring, 2006, Kopp Verlag, (str.: 249-250)

„Niekoľko priamych slov“:

Ak sa chceme proti zotročeniu brániť, potom je treba, aby sme boli aktívni. Nestačí si prečítať pár článkov alebo kníh a všetko považovať za správne a dôležité. Je to na každom z nás, či sa niečo zmení. Iba ten kto sa vie oslobodiť od banálneho myslenia dnešnej masovej spoločnosti, môže myslieť bezhranične.

Nevyhľadávajte žiadne závislosti a nájdite si svoju rovnováhu. Nemajte iba priania ale majte aj ciele! Pomôžte zvíťaziť nad hlúposťou, nevedomosťou a ignorantstvom. Robte si menej starosti a viac jednajte.

My nemáme slobodu robiť toto alebo tamto. Máme iba slobodu robiť to najnutnejšie proti zotročeniu našich mozgov – alebo nerobiť nič.  Ľudia sa v minulosti vždy proti zotročeniu bránili. Teraz by to tak byť nemalo?

 

 

Nick Begich, Bewusstseins- und Gedankenkontrolle, Michaels Verlag 2007 (str.209)

 

Aby informácie uvedené na tejto stránke  zasiahli čo najširšiu verejnosť, je možné veľa urobiť. Plánujeme rôzne projekty na vzbudenie  záujmu o tieto témy u ľudí a síce vo viere, že smer ktorým sa uberajú tieto technológie sa dá riadiť otvoreným a serióznym dialógom. Môžete nás podporiť rôznymi spôsobmi:

 

1/ Za posledné roky som robil stovky prednášok, dal veľa intervií novinám, rádiám a televíziám. Povzbudzujeme ľudí diskutovať tieto informácie so svojimi známymi a rozširovať ich zvlášť na ľudí, ktorí ich môžu zverejniť. Toto je oblasť, kde môže každý pomôcť.

2/ Rozmyslite si, či by ste nechceli byť členmi našej siete aktivistov. Stanete sa nimi ak sa zaregistrujete na www.earthpulse.com.

Adresy ľudí použijeme nato, aby sme ich informovali o projektoch, prednáškach, novinkách a informáciách o výskumoch. Túto stránku chceme použiť aj na koordináciu politických aktivít, čo sa týka týchto technológií. Jedná sa o privátny zoznam, ktorý nebude zverejňovaný. (anglicky)

3/ Informujte sa o najnovších veciach v tejto oblasti na našej stránke www.layinstitute.org, ktorá obsahuje najnovší vedecký materiál a je stále aktualizovaná. Cez ňu by sa mali koordinovať aj iniciatívy na zvýšenie verejného záujmu o tieto témy. (anglicky)

4/ Vo veľa prípadoch nám posielajú ľudia, ktorí poznajú našu činnosť nové články, správy a informácie a tým podporujú našu misiu. Ak natrafíte na zaujímavý materiál, pošlite nám ho na našu adresu. Ak to bude v našej moci zverejníme ho v našich budúcich prácach. (adresa na stránke www.layinstitute.org)

5/ Buďte „aktivista - jednotlivec“. Sme časťou najsilnejšej siete - „organického internetu“, aká kedy bola vytvorená. Boli sme stvorení, aby sme boli kreatívni. Teda tvorme,  s opatrnosťou, rešpektom a ohľaduplnosťou k základným životným princípom.

5+/ ....Ak ste si prečítali túto stránku (resp. knihu) pošlite odkaz vášmu poslancovi a žiadajte úplné informácie o stave týchto technológií. Pripojte vašu poznámku, o tom čo si myslíte o tejto technológií....

 

Nick Begich, Bewusstseins- und Gedankenkontrolle, Michaels Verlag 2007, (str.: 165)

 

Existuje veľa vecí ako pomôcť obetiam, ktoré sa dajú urobiť. Jednou z najdôležitejších vecí je oboznamovanie verejnosti s touto technológiou a s tým súvisiacimi problémami. Na to je potrebné mať lepšie informácie, aby sa dali prezentovať dôkazy, ako to robilo už veľa ľudí predtým. Ale tento krát nám ľudia pri zbieraní informácií musia pomôcť. mcmailteam@gmail.com